Upper Crust

Açıklama

The Upper Crust Pizzeria, uzaklardan gelen tanıdık bir lezzet!

Boston ve çevresinin bol ödüllü gurme pizza zinciri The Upper Crust Pizzeria, Nisan 2009’dan bu yana Istanbullu pizzaseverleri sağlıklı gurme pizzanın lezzeti ile buluşturuyor. Özel tarifli domates sosunun yayıldığı incecik pizza hamurunun çıtırlığına tat katan taze sebzenin, çeşit çeşit peynirin, tavuk, et ve deniz mahsülünün sihirli karışımlarıyla tadına doyulmaz bir damak festivali yaratan The Upper Crust, hem keyfine hem sağlığına düşkün pizza tutkunlarının vazgeçilmezi oldu bile!

Müdavimlerinin vazgeçemediği, bir ısırık alanın koca bir pizzayı tek başına bitirme isteği duyduğu gurme pizzacı, ilk adresi Çırağan’dan sonra Ekim 2011’de Bebek, Mayıs 2017’de ise Maslak şubeleriyle lezzet ağını genişletti.

The Upper Crust’ta ne yesek?

The Upper Crust Pizzeria’nın farklılık yaratan en önemli özelliği doyuruculuğu! Ister tek başınıza olun, ister arkadaşlarınızla The Upper Crust’tan sağlıklı bir öğün sizin emrinizde!

Bir öğle arasını güzelleştirmek veya akşam yemeğinizine keif katmak için Upper Crust menülerini öneriyoruz. Bir dilim pizzanın sizi ne kadar doyurabileceğine, yanında bir salatayla ne kadar hafif ve sağlıklı hissettireceğine inanamayacaksınız! Peynirli ve pepperonili dilim pizzalarımızın yanısıra her gün değişen Günün Dilimi ile tüm pizzalarımızı denemeniz mümkün! Dilim pizzanın size yetmeyeceğini düşünüyorsanız hem tek başına yemek hem de paylaşmak için 37 cmlik Large ve 47 cmlik X-Large pizzalarımızdan deneyebilirsiniz. Sizin için hazırladığımız ve her birinin ayrı bir hikayesi olan 30 çeşit pizza seçeneğinin yanısıra kendi pizzanızı kendiniz hazırlayabilirsiniz.

Kocaman pizzalarımızdan iki tane yiyemem diyen Upper Crust’cılar için bir pizzayı iki farklı çeşitle yapabiliyoruz. ‘Yarısını ondan, yarısını da bundan istiyorum’ demeniz yeterli! Üstelik domates sevmeyenler için White Pizza veya peynir sevmeyenler için Red Pizza seçeneklerimiz de mevcut! Beyaz hamur yerine kepekli hamur da tercih edebilirsiniz tabii ki!

Geriye karar vermek kalıyor! Bir Upper Crust müdavimi için işin en zor kısmı da bu olsa gerek!

Uzmanlıkları

Medya

Plugger'ın geçmiş etkinliklerden oluşan bir galerisi bulunmuyor