Nebula Atölye

Açıklama

Özgürlük nedir?

İstediğin an istediğin yere gidebilmek mi? Yoksa ne istediğini bilmek mi? Gerçek özgürlük nerede başlar; sonrasında bizi nereye taşır?

Biz tüm bu soruların cevabını ararken günümüzün %90’ını kapalı alanlarda geçirdiğimizi fark ettik. Bir günü 24 saate sığdıramıyor, bir iyi bir kötü ruh halleriyle oradan oraya yetişmeye çalışıyor, hayatı kaçırıp gidiyorduk. Üzerimizde hep bir kısıtlama vardı. Toplum kuralları, okul kuralları, iş kuralları, kurallar...

Bizler Y kuşağının içinden gelenler olarak çözümü bir süre dışarıda aradıktan sonra kendi içimize bakmaya karar verdik. Kendimize döndüğümüz bu süre boyunca fark ettik ki içinde yaşadığımız bu çılgın dünyada hepimizin ihtiyacı biraz nefes almak.

Nebula Atölye bir hayat tarzı, yaşam alanı, bakış açını genişleten bir rehber,içini ısıtan bir dokunuş, ruhunu besleyen bir ışık ve çok kapsamlı bir fikrin vücut bulmuş halidir.

Kendini Nebula Atölye’ye adamış ekibimizle beraber hayatı güzel kılan her alanda kendimizi bulup deneyimi en üst düzeye çıkarmak bizim işimiz. Biz, sizleri şehrin boğucu havası, şekilsiz binalar ve üzerinize gelen kalabalıktan uzaklaştırmak ve şehrin ortasındaki küçük cennetimizde sürdürdüğümüz atölyelerle sizlere deneyimlerin her anlamda en doyurucusunu yaşatmak istiyoruz.

Kalbinize dokunmayı, sizleri başka dünyalara götürmeyi ve alışılmışın dışında deneyimler kazandırmayı kendimize vazife edindik. Ailemiz giderek genişlemekte ve topluma karşı sorumluluklarımız olduğuna inanıyoruz. Dünyayı değiştirmek için önce kendimizi değiştirme mottosuyla yola çıktık. Çünkü inanıyoruz!

Gerçek özgürlüğe giden yol için bakış açını değiştir, Nebula Atölye’yi keşfet ve kendine vakit ayır.

Uzmanlıkları

Medya

Plugger'ın geçmiş etkinliklerden oluşan bir galerisi bulunmuyor