Misafirliq .

Açıklama

Biz Ceylan ve Tuğçe yemeye ve yedirmeye olan merakımızla yola çıkarak yoğun hayat tempomuzda misafirlerimizi ağırlamanın kolay bir yolunu hayal ettik.

Günümüzde artık her işimizi internetten halletmeye alışmışken, catering hizmeti almanın internetten bir yolunun olmadığını fark ettik. Grup davetleriniz, ofis toplantılarınız ya da kalabalık ev davetleriniz için internetten hızlıca sipariş verebileceğiniz "online catering” konseptini oluşturduk.

Le Cordon Bleu Paris'den mezun olan Ceylan’ın mutfak tecrübesi ve lezzet anlayışıyla seçtiği menüleri, 10 yıllık kurumsal tecrübesi olan Tuğçe’nin müşteri deneyimi bilgisiyle birleştirerek sizlere yeni bir hizmet sunuyoruz.

Misafirliq kaliteli, taze ve birinci sınıf lezzetleri, ulaşılabilir fiyatlarla davetlerinize getirmeyi hedefliyor.

Artık "Misafirlerime ne ikram edeceğim?” diye düşünmenize gerek kalmadı, misafirliq.com’dan bireysel ve kurumsal davetleriniz için özel olarak hazırlanmış menülerimizden seçip hemen alabilir veya kendi menünüzü oluşturup, hızlıca siparişinizi verebilirsiniz.

Umarız, vereceğiniz davetlerde üzerinizdeki yükü hafifletip misafirlerinize özenle hazırlanmış lezzetli yiyecekleri sunmanıza yardımcı olabiliriz.

Ceylan Kendir & Tuğçe Erkaya

Geçmiş Etkinlikler

Uzmanlıkları

Medya

Plugger'ın geçmiş etkinliklerden oluşan bir galerisi bulunmuyor