Gorilla Event

Açıklama

2013 yılından bu yana etkinlik pazarlama alanında hizmet veren Gorilla yüz binleri bir araya toplayan 100’ün üzerinde başarılı etkinlik gerçekleştirdi.

2014 yılında Novada Söke için tasarlayıp uyguladığı gerilla pazarlama etkinliği ile ICSC Avrupa alışveriş merkezleri pazarlama ödüllerinde en iyi pazarlama projesi dalında finale kaldı. 2013 yılında ise Fox International Channels için C2A kreatif ajansı ile birlikte Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirdiği etkinlikle MediaCat Felis ödülünü aldı.

Pazarlama alanında ajans ve kurumsal deneyime sahip üç ortak tarafından Ocak 2013 tarihinde kurulan GORILLA, markanızı, yenilikçi ve dinamik bir bakış açısıyla hedef kitlenizle buluşturmayı amaç edindi.

2018 yılında, Viyana’lı koreograf ve dansçı Ziya Azazi’nin Türkiye yetkili satış ofisi oldu. Azazi’nin Sufi dönüşlerinden ilham alan tekrara dayalı dans gösterileri ve bireylere mekan ve zaman oluşturup, onlara dönerken özgürce hareket etme, davranma ve duygulanma fırsatı yaratan atölye çalışmalarını organize ediyor.

Uzmanlıkları

Medya

Plugger'ın geçmiş etkinliklerden oluşan bir galerisi bulunmuyor