Balaban Solid Sports

Açıklama

Hikayemiz

2013 yılında Türkiye’de farklı spor disiplinlerinin henüz yaygınlaşmaması, insanların daha etkili ve eğlenceli bir alan arayışı içerisine girmeleri sebebiyle 2013 yılının Kasım ayında Ataşehir’de açtığımız ilk şubemiz, öncelikle ‘’Crossfit Balaban’’ adı altında hizmet vermeye başladı. Zaman içerisinde binlerce insanın yaşamına dokunan CrossFit Balaban, 2014 yılında 4. Levent şubesini, 2015 yılında ise Anadolu yakasına 2. Şubesini açarak kısa süre içinde şubeleşmeyi başarmış, 2016 yılında Kıbrıs’a Franchise vererek ailesini daha da genişletmeye başlamıştır.

Balaban markası, belli bir disiplin altında açılmasına rağmen, birbirinden farklı yeni branşların da eklenmesiyle birlikte daha da geniş bir kitleye hitap etmeye başladı. Bu nedenle salonumuzu 2017 yılının Kasım ayında Nidakule Kuzey’e taşıma ve Balaban Solid Sports adıyla konseptimizi büyütme kararı aldık.Akademik çalışmalara değer veren deneyimli eğitmen kadrosu,ev sahipliği yaptığı seminerler ve çeşitli spor dallarında sayısız müsabakalara katılan eğitmenleri ve üyeleriyle Balaban, bir spor tesisinden daha fazlasını, bir ‘’Spor Okulu’’ halini aldı.

Balaban ailesi olarak amacımız; üyelerimizin daha bilinçli spor yapmalarını sağlamak ve gelişimlerini hızlandırarak sporu sadece aktivite olarak görmelerini değil, yaşam tarzı haline getirmelerine yardımcı olmaktır. Yetişmekte olan nesillere spor bilinci ve alışkanlığı kazandırmak, her yaş ve meslek grubundan insanların yaşamlarını zindeleştirmek için gerekli olan fiziksel ve zihinsel gelişim imkanlarını sağlamaktır.

Kendimizi her gün geliştirmeye ve ilerletmeye çalıştığımız bu yolda, edinmiş olduğumuz tecrübeler ile salonumuz, açıldığı günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı ve yenilikçi düşünce yapısıyla, profesyonel kadrosu ve giderek artan tecrübesi ile sizlere daha iyi hizmet vermeye çalışmak öncelikli hedefimizdir.

Uzmanlıkları

Medya

Plugger'ın geçmiş etkinliklerden oluşan bir galerisi bulunmuyor