Unisense Festival

Açıklama

2020 yılına yaklaşırken, insanlık farkındalık konusunda bir “Rönesans” (yeniden doğuş) yaşıyor ve hayatı, doğa ve doğanın düzeniyle uyum içinde sürdürmenin yollarını araştırıyor.

Dünyamız rasyonelden hissele ilerledikçe, kadim düşünceler yüzeye çıkıyor ve bize duyumsama, hayal kurma ve yaratıcılık özelliklerimizi kullanarak hayatın doya doya yaşanacak ve kutlanacak bir yer olduğunu hatırlatıyor.

Biz de Unisense Festival’i planlarken Antik Yunan Tanrısı Apollo ve 9 İlham Perisi Mitinden (Sahne Sanatları, Müzik, Bilim, Eğitim ve Ezoterizm) esinlenerek, sizi harekete geçirecek deneyimler aracılığıyla duyularınızı uyandırmaya ve kendinizin yeni ve "genişlemiş" bir sürümüne davet ediyoruz.

UNISENSE Festival’e Hoş Geldiniz;

Sizin için alanında uzman kişiler tarafından İyi Yaşam, Sahne Sanatları ve Müzik, Sürdürülebilirlik, Gelenek, Bilim ve Kutlama konularında, tüm gün paralel salonlarda gerçekleşecek bir deneyimler seçkisi sunuyoruz!

UNISENSE Festival’de Neler Var?

- 1 KAT / SEFAHAT BAHÇESİ

(12:00 - 20:00) Bilinçli Pazar 

ZEMİN KAT / MÜZİK ODASI (Zeytuna)

(12:00 - 20:00) Modern Sanat Enstalasyonu/ Sahne Sanatları / Canlı Müzik Performansları / Dj ve Canlı Setler

1. KAT / 

OYUN ODASI 

(13:00 - 20:00) Yoga / Hareket Atölyesi / Ritim ve Beden Perküsyonu / Sergi

 YARATICILIK ODASI

(14:00 - 20:00) Adaçayı Atölyesi / Kahve ile Suluboya Atölyesi /  Parfüm Tasarım Atölyesi

BİLİM VE EĞİTİM ODASI

(13:00 - 20:00) Tıbbi Astroloji / Psikoloji ve Renklerin Etkileri / Çevrecilik ve Sürdürülebilirlik / Değerli Taşlar Atölyesi

http://bit.ly/GorillaUNISENSE

Cezayir Binası

Hayriye Cad. 12 Galatasaray

Beyoğlu
(Fransız Geçidi Girişi)