Ses ve Müziğin Soyut Evreninde Eşsiz Bir Yolculuğa Davetlisiniz!

Açıklama

Projects of Being’in (PROBE) ses üzerine geliştirdiği PharmaSono, sesin çeşitli yaşam katmanları üzerindeki etkisini, yerini araştırır ve iç dünyanıza adım atmak için bir fırsat sağlar.

Bütünleyici bir yaklaşım izler ve grup ya da bireyler için uyarlanabilir.

 

Keman, insan sesi, gonglar (tamtam), Himalaya kaseleri, kristal kaseler, rüzgar çanları, davullar ve birçok vurmalı çalgıdan oluşan ses evrenindeki yolculuğunuzda kendiniz için nazik ve şefkatli anlar yaratırken beden, zihin ve duygularınızı uyumlamanın tadını çıkarabilirsiniz.

PharmaSono ile açılan alan, farkındalığı artmış / güncellenmiş bireyler olarak katılımcıların kendilerini gerçekleştirmelerine yardımcı olacak kalp atışlarının yavaşlaması, beyin dalgalarının değişimi, stres seviyesinin düşmesi, sinir sisteminin düzenlenmesi gibi hal ve durumları yaratabilmelerine olanak tanır. Derin meditasyon sırasında oluşan bilinç haline çok benzer. Zaman içinde daha derin bir içgörü kazandıkça, tutum ve anlayıştaki değişiklikler, yaşamın derinleşmesi, iyileşmesi ve gelişmesine olanak tanır.

 

Bu atölyede I. Bölüm tanışma, bilgi paylaşımı, sohbet, duyusal ve hafif fiziksel egzersizlerden oluşur. 

Aktif dinleyici olacağınız II. Bölüm: ses ve müzik başlar, sessizlikle biter.

30 dakikalık bir aranın ardından III. Bölüm: geri bildirimlere (feedback) dayanarak pratik uygulamalar ve / veya diyaloglarla son bulur. 

 

Not:

Rahat kıyafetler giymenizi, buluşmadan önce fazla yemek yememenizi öneririz.

Mat ve yastık stüdyo tarafından temin edilir. Kendi battaniyenizi ve ihtiyaç duyarsanız göz yastığınızı / göz maskenizi getirebilirsiniz.