Reiki 2 ve Aromaterapi Atölyesi

Açıklama

Sonsuz şifa enerjisi olan Reiki ile doğanın bize sunduğu mucize şifa kaynağı olan aromaterapi bu atölyede bir araya geliyor. 

 

Reiki evrensel yaşam enerjisidir. Yüce kaynaktan gelen canlandırıcı ve şifa verici bir enerjidir. Reiki fiziksel, psikolojik ve zihinsel sorunların çözümlenmesine yardım eder ve en çok stres çözme ve böylece şifa bulmada kullanılan çok güçlü bir enerjidir. Tüm bu pozitif etkileri sayesinde yaşamın her alanında sizi destekler ve çok daha mutlu bir insan olmanıza yardım eder. Bağışıklık sisteminizi güçlendirerek sizi hastalıklara karşı korur. Stresli zamanlarınızda sizi rahatlatır ve sakinleştirir. Sezgisel yeteneklerinizi ve farkındalığınızı arttırır. Bedende genel bir rahatlama sağlayarak, bedeni, ruhu ve zihni şifalandırır. Kişiyi dengede tutar. Dengede olan kişi mutlu ve sağlıklı olur. Bağışıklık sistemi güçlenir. Yaşam kalitesi artar.

 

Reiki herkes tarafından kolaylıkla uygulanabilen bir yöntemdir. Reiki’yi iyi niyetle, açık kalp ve zihinle uyguladığımız sürece en yüksek faydasını görebiliriz.

 

Aromaterapi ise bitkilerin kök, yaprak, kabuk, çiçek, dal ya da meyvelerinin damıtılması ile elde edilen baz ve uçucu yağların kişinin fiziksel ve ruh sağlığını geliştirmek ve hastalıkları önlemek için kullanılmasıdır. 

 

Holistik ya da bütüncül iyileşme yöntemlerinden olan Reiki ve aromaterapi, bir araya geldiğinde kişinin hem fiziksel hem de ruhsal ve zihinsel iyileşmesinde çok daha etkili olur. 

 

İçerik:

Reiki 2 nedir?

Reiki sembolleri nelerdir ve nasıl kullanılır?

Zihinsel ve duygusal şifa yöntemi

Reiki ile zihinsel onaylama ve olumlama

Reiki ile temizleme ve korunma

İlişkiler

Zihinsel yeteneklerin geliştirilmesi

Uzaktan şifa

Meditasyon ve uygulamalar

Aromaterapi nedir?

Aromaterapinin ve kokuların hayatımızdaki (ruh-beden-zihin) yeri ve önemi nedir?

Aromaterapiden hayatımızın hangi alanlarında nasıl yararlanırız? 

Aromaterapi ve Reiki beraber nasıl kullanılır?

Aromaterapi kullanarak Reiki uygulamaları

 

Not: Reiki 2 atölyesine katılmak için Reiki 1 atölyesine katılmış olmak gerekmektedir. 

 

Etkinlik Adresi: Operatör Cemil Topuzlu Caddesi No:119/2 Caddebostan