Mind & Performance Giyilebilir Teknoloji ve Psikometrik Ölçümler 1. Seviye

Açıklama

Mind & Performance | Prof. Dr. Rıdvan Ekmekçi

Giyilebilir Teknoloji ve Psikometrik Ölçümler

1.Seviye

18 Şubat Perşembe 21:00

Zihin ve Performans eğitim serimizin 7.hafta konusu "Giyilebilir Teknoloji ve Psikometrik Ölçümler 1. Seviye"

 

Günümüz teknoloji çağında fiziksel ve zihinsel faaliyetlerimizin durumunu ölçmek ve analiz etmek artık çok kolay. Giydiğimiz ayakkabının içindeki çip ile akıllı telefonumuzun bağlantısını kurarak bir çok veriye ulaşabiliyoruz. Kolumuza taktığımız saat nabız ortalamamızdan stres seviyemize kadar bir çok değeri bize gösterebiliyor. Ya da mobil bir EEG cihazı ile dikkat ve konsantrasyon seviyemizi ölçebiliyoruz. 

Peki bu teknolojiyi nasıl kullanacağız ve verileri nasıl değerlendireceğiz? 

Yaşamımıza ne tür bir katkısı olabilir?

 Tüm bu detayları bu eğitimde bulabilirsiniz.

 

 

Not: Online gerçekleşecek bu etkinlikte, katılımcılara satın alma maili ile birlikte Zoom katılım linki de gönderilecektir.

 

Prof. Dr. Rıdvan Ekmekçi 

1971 İstanbul doğumludur. Eğitimlerini Türkiye, Avustralya, Amerika ve Almanya'da tamamlamıştır. Çalışma alanları, örgütsel psikoloji, stres yönetimi, zihinsel antrenman, motivasyon ve psikolojik performans üzerinedir. Ulusal ve uluslararası alanda 500 den fazla eğitim, seminer ve konuşma yapmıştır. 18 adet uluslararası indeksli dergilerde yayınlanmış makalesi, editör ve yazar olarak 8 adet kitabı bulunmaktadır. Birçok şirkete eğitmenlik, profesyonel sporculara ve öğrencilere danışmanlık ve koçluk yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babası olan Rıdvan Ekmekçi, ICF ve ACSTH onaylı bir koçtur. Ayrıca TFF onaylı psikolojik performans danışmanıdır.