Isınma Rutini E- Kılavuz

Açıklama

Isınma Rutini  E-Kılavuz | Sedat Odabaşı

Üzülerek söylemek gerekiyor ki ülkemizde antrenörlük mesleği istenilen kalitede değil. Buna neden olan pek çok etmen olsa da bizler yanlışlardan ve olumsuzluklardan ziyade her zaman üretkenliği ve nitelikli işi takip etmeye çalışıyoruz. Bilimsellikten uzak, her iki kişiden birinin antrenör olduğunu düşündüğü böyle bir çevrede bu satırlara değer verip okuduğunuz için en içten teşekkürleri bir borç biliyoruz. 

         Çevirisini yapmış olduğumuz 5 kitap, yazdığımız pek çok makale ve sahada geçirdiğimiz binlerce saatin ardından bu alana yönelik zihinlerdeki soru işaretlerini ortadan kaldıracak bir eser ile sizleri baş başa bırakıyorum.

         ''Isınma Rutini'' antrenman bilimi üzerine sizlere basit düşünme sanatını, bilimsel yol ve saha tecrübesi ile aktaracak olan bir kaynak...

Antrenman biliminin gelişmesi ile birlikte belki de en çok değişime uğrayan şey ısınma evresidir. Doğru ve sistematik bir ısınma üretilen kuvvet ve gücün artmasından yaralanma riskinin azalmasına kadar pek çok olumlu değişkenin meydana gelmesini sağlar. Sistematik bir ısınma evresinin nasıl dizayn edileceği ve uygulanacağı ise en önemli noktadır. Tüm antrenmanlarınıza kolayca ekleyebileceğiniz bu sistematik yaklaşım sayesinde doğru ısınma rutinini sizler de öğreneceksiniz.

 

Keyifli okumalar, keyifli uygulamalar…

  Sedat Odabaşı

 (Kuvvet & Kondisyon Koçu)

 

Not: Maksimum 24 saat içerisinde '' Fonksiyonal Kuvvet Antrenmanı '' E-Kılavuz plugger sistemine işlediğiniz cep telefonu numaranız üzerinden whatsapp'tan sizlere ulaştırılacaktır.