Hipertorfi E-Kılavuz

Açıklama

Hipertrofi  E-Kılavuz | Sedat Odabaşı

Üzülerek söylemek gerekiyor ki ülkemizde antrenörlük mesleği istenilen kalitede değil. Buna neden olan pek çok etmen olsa da bizler yanlışlardan ve olumsuzluklardan ziyade her zaman üretkenliği ve nitelikli işi takip etmeye çalışıyoruz. Bilimsellikten uzak, her iki kişiden birinin antrenör olduğunu düşündüğü böyle bir çevrede bu satırlara değer verip okuduğunuz için en içten teşekkürleri bir borç biliyoruz. 

         Çevirisini yapmış olduğumuz 5 kitap, yazdığımız pek çok makale ve sahada geçirdiğimiz binlerce saatin ardından bu alana yönelik zihinlerdeki soru işaretlerini ortadan kaldıracak bir eser ile sizleri baş başa bırakıyorum.

         ''Hipertrofi E-Kılavuz'' antrenman bilimi üzerine sizlere basit düşünme sanatını, bilimsel yol ve saha tecrübesi ile aktaracak olan bir kaynak...

Hipertrofinin anatomisi, fizyolojisi insan vücudunun iç kısmında meydana gelen değişimler meydana gelme süreleri antrenmanlar egzersizler programlamalar hepsi dahil toplam 20 sayfa olacak tamamen bilimsel literatüre göre yazılmış ve kaynaklarda dahil bu E-Kılavuz sizleri bekliyor! 128 kaynak taranarak yazılmıştır.

 

Keyifli okumalar, keyifli uygulamalar…

  Sedat Odabaşı

 (Kuvvet & Kondisyon Koçu)

 

Not: Maksimum 24 saat içerisinde '' Fonksiyonal Kuvvet Antrenmanı '' E-Kılavuz plugger sistemine işlediğiniz cep telefonu numaranız üzerinden whatsapp'tan sizlere ulaştırılacaktır.