Fonksiyonal Kuvvet Antrenmanı E-Kılavuz

Açıklama

Fonksiyonal Kuvvet Antrenmanı  E-Kılavuz | Sedat Odabaşı

Üzülerek söylemek gerekiyor ki ülkemizde antrenörlük mesleği istenilen kalitede değil. Buna neden olan pek çok etmen olsa da bizler yanlışlardan ve olumsuzluklardan ziyade her zaman üretkenliği ve nitelikli işi takip etmeye çalışıyoruz. Bilimsellikten uzak, her iki kişiden birinin antrenör olduğunu düşündüğü böyle bir çevrede bu satırlara değer verip okuduğunuz için en içten teşekkürleri bir borç biliyoruz. 

         Çevirisini yapmış olduğumuz 5 kitap, yazdığımız pek çok makale ve sahada geçirdiğimiz binlerce saatin ardından bu alana yönelik zihinlerdeki soru işaretlerini ortadan kaldıracak bir eser ile sizleri baş başa bırakıyorum.

         ''Fonksiyonal Kuvvet Antrenmanı E-Kılavuz'' antrenman bilimi üzerine sizlere basit düşünme sanatını, bilimsel yol ve saha tecrübesi ile aktaracak olan bir kaynak...

Yalnızca büyük kaslara sahip olmak sahada düşüldüğü kadar işe yaramaz. Bu nedenle "fonksiyonellik" kavramı oluşturulmuştur. Kaslara odaklanan antrenman programlarından hareketlere odaklanan antrenman programlarına geçişin sağlanması ile de artık "fonksiyonel kuvvet" kavramından bahsetmekteyiz. 

Peki fonksiyonel kuvvet nasıl geliştirilir? 

Gerçekten sahada işe yarıyor mu? 

Antrenman programlamasını nasıl yapabiliriz?

Tüm bu soruların yanıtlarını ve daha fazlasını detaylıca açıkladığımız bir e-Kılavuz!

 

Keyifli okumalar, keyifli uygulamalar…

  Sedat Odabaşı

 (Kuvvet & Kondisyon Koçu)

 

Not: Maksimum 24 saat içerisinde '' Fonksiyonal Kuvvet Antrenmanı '' E-Kılavuz plugger sistemine işlediğiniz cep telefonu numaranız üzerinden whatsapp'tan sizlere ulaştırılacaktır.