Dervish In Progress, İnziva (Dön-Yüz-Gez)

Açıklama

DIP Dön-Yüz-Gez

 

“DIP (Dervish In Progress)”, dönüş aracılığıyla fiziksel farkındalık, düşünsel anlayış ve duygusal hassasiyeti artırıp hayatta daha büyük hedeflere ulaşabilmek niyetiyle mekan ve zaman önerir. Dönüş; beden, zihin ve duyguların harekete geçirilmesine ve kademeli olarak derin benliğe yönelmeye yardım eder. Böylelikle kişilik, hayat ve varoluş hakkında olağanüstü bir keşif olur ve düzenli tekrarlarla her anlamda esneklik, tutarlılık ve öngörü gücünü artırır.

“DIP Dön-Yüz-Gez” daha büyük bir anlayış için beden, zihin ve kalbin gerçek potansiyellerini görmeye olanak sunan bir inzivadır. Dönüşte deneyimlenen çeşitli hız, frekans ve yoğunluklar bireylerin kişisel, yerel, global ve hatta evrensel konuları daha iyi kavramalarına olanak sunarken, Datça’nın mükemmel ve cömert doğasında yapacağımız yürüyüş ve yüzmelerle tüm yaşananların özümsenmesini ve içselleştirilmesini niyetleniyoruz.

“DIP Dön-Yüz-Gez”, havaalanı transferleri, atıştırmalıklar ve içecekler dışında başka harcamaya ihtiyaç duyulmayacak şekilde tasarlanmıştır. Amaç, atölye katılımcılarının çalışmalarına tam olarak konsantre olmalarını, boş zamanlarında rahatlamalarını ve birbirleriyle gönüllerince vakit geçirmemelerini sağlamaktır.

ÇERÇEVE 
* 15 Temmuz öğle saatlerinden itibaren giriş yapıp akşam yemeğinde buluşma
* 4 gün 3+3 saatlik dönüş atölyeleri
* 4 gecelik konaklama
* Günlük yüzme saatleri ve/veya yürüyüş parkurları (isteyenlere)
* Lezzetli köy kahvaltısı, vejetaryen öğlen ve mangalda akşam yemeği
* Narenciye bahçesinde “Sohbetler" ve "Film İzlemeler”
* 3-4 kişilik bungalovlarda konaklama (1 ve 2 kişilik bungalovlarda fark ödenerek kalınabilir)
* 19 Temmuzda çıkış

(Uçuşlar ve transferler dahil değildir. Dalaman Havalimanı’na uçmanızı öneririz. Lütfen transfer konusunda yönlendirme, bilgilendirme ve yardım istemekten çekinmeyin)

FİYATLAR
2.900 ₺ : Ücret
2.400 ₺ : (+60) & (-25) Yaş grupları
1.900 ₺ : Çadırını kap gel


* 5 Temmuz’a kadarki erkenciye %5 indirim
* Çift Kişilik Bungalov farkı 400 ₺ (kişi başı)
* Tek Kişilik Bungalov farkı 800 ₺

Not: Diğer fiyatlardan etkinliği satın almak isteyen kişilerin çağrı merkezimiz ile iletişime geçmelerini rica ederiz.

Video